KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16197236
nr 1619 7236
Aldo Altomare
(f. 1923), Sverige
Oljemålning, Duvor. Signerad. Olja på duk, 37x54 cm, yttermått inklusive ram: 46x63 cm
Aldo Altomare, född 1923 i Bari, Italien, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:40:57
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)